Szkoła Podstawowa w Łuczywnie

Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

Gminny Czwórbój Lekkoatletyczny

W dniu 15.04.2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym, który odbył się w Szkole Podstawowej i na orliku w Dębach Szlacheckich. Uczniowie mięli do wykonania cztery próby: bieg na 60m, bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy), rzut piłeczką palantową oraz skok w dal. W rozgrywanych dwóch kategoriach zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zajęli IV miejsce!!! Ponadto, Kornelia Jósiak została najlepszą zawodniczką wśród 30 startujących w zawodach dziewcząt!!! Drużynę dziewcząt reprezentowały: Jagoda Olszewska, Michalina Kubsik, Nadia Zawadzka, Kornelia Jósiak, Martyna Leśniewska, Wiktoria Sikorska. Drużynę chłopców reprezentowali: Ksawery Krajczyński, Igor Kurz, Fabian Szmagaj, Wiktor Pietrzak, Igor Krzyżanowski, Norbert Zawadzki . Gratulujemy naszym uczniom udziału w zawodach!!!